Allégården er en selvejende institution for udsatte børn, unge og deres familier.

Kontakt

Ledelse:

 Mia Omø Lundsgaard Larsen - Forstander

    Mail: mia@allegaarden.dk

    Tlf.: 51 96 15 27

 

 Maria Witwicki - leder

    Mail: Maria@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 62 69

  

 

Kontaktpersoner for børn, unge og familier:

    Charlotte Nordly - Kontaktperson

    Mail: csn@allegaarden.dk   

    Tlf.: 26 16 00 13

 

    Samir Barakat - Kontaktperson

    Mail: samir@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 48 76

 

    Jannik Højland - Kontaktperson

    Mail: jannik@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 48 77

  

    Mathilde Moreau - Kontaktperson

    Mail: mathilde@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 77 80

 

    Pia Liliendal - Kontaktperson

    Mail:pda@allegaarden.dk

    Tlf.: 26 12 83 37

 

    Linda Sarold - Kontaktperson

    Mail: linda@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 81 83 37

 

    Line Facius Hansen - Kontaktperson (barsel)

    Mail: line@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 81 83 36

 

    Peter Rossing - Kontaktperson

    Mail: pro@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 47 69 99

 

    Jan Otto Schaumann - Kontaktperson 

    Mail: otto@allegaarden.dk

    Tlf.: 22 81 83 35

 

    Nathan Bøllehuus - Kontaktperson 

    Mail: nathan@allegaarden.dk

    Tlf.: 29 91 01 42

 

    Oliver Faurschou - Kontaktperson

    Mail: Oliver@allegaarden.dk

    Tlf.: 54 55 24 04

 

     Abdellah Labrouzi - Kontaktperson

     Mail: Abdellah@allegaarden.dk

     Tlf.: 54 55 74 36 

 

     Lene V. Larsen - Kontaktperson

     Mail: lvl@allegaarden.dk

     Tlf.: 29 91 08 12 

 

     Stine Jørgensen - Kontaktperson

     Mail: stine@allegaarden.dk

      Tlf.: 54 55 74 03

 

     Katrine Aaholm Rasmussen - Kontaktperson

      Mail: katrine@allegaarden.dk

      Tlf.: 54 55 38 34

 

     Pia von Essen - Hybler

     Mail: pia@allegaarden.dk

     Tlf.: 91 89 51 41